Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Декадний бюлетень » Декадний бюлетень

Огляд
Інформація | 14.11.2016, 15:48

Наслідки проходження активного Балканського циклону та пов"язаного з ним атмосферного фронту 12-13 листопада красномовно говорять про те , що всі завбачені несприятливі погодні явища , а саме: опади у вигляді дощу , мокрого снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, посилення вітру зареєстровані на території області.

Опадів в вигляді дощу та снігу за 12-13 листопада в середньому по області випало 41,5 мм, що відповідає місячній нормі.

Небезпечним явищем виявилося утворення снігового покриву, ожеледі на об"єктах , ожеледиці на дорогах, що визвало ускладнення руху транспорту та пішоходів, також ускладнення в роботі енергетичних, комунальних та сільськогосподарських підприємств.

Сьогодні циклон відправиться за межі України, а наслідки поки що залишаться. Відбудеться зниження температури до від"ємних значень, що стримуватиме руйнування снігового покриву.

Утворення снігового покриву не являється надзвичайним явищем на цю пору.

За багаторічними даними найбільш стійкі снігові покриви ті, що утворилися в грудні. Найраніше утворення снігового покриву відмічено в кінці жовтня в 1966, 1979 роках, але утримувалися вони не більше 10 днів. За останні 15 років найраніше утворення снігового покриву зареєстровано 9 листопада 2002 року, але утримувався він лише 4 дні.

Тому сподіваємося, що цей сніговий покрив не буде стійким. Цьому буде сприяти поступове підвищення температури протягом тижня. Мінусова температура буде утримуватися лише 15-16 листопада, в подальшому за рахунок позитивних денних, а потім і добових, буде руйнування снігового покриву.    

14.11.2016р.                                                М.М.Кощавка

Додав: VINCGM | Контактна особа: Гринюк Галина Василівна E | Телефон: 099-048-79-92
Переглядів: 67 | Розміщено до: 14.12.2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту